Forest Hall Community Tennis Club Winter League 2019-20 Fixtures
               
Date Team Opponent Home Away Churchill Start Time
Sat 21st September Girls 12U David Lloyd Blitzers    a    11am
Sun 22nd September Boys 16U David Lloyd Dynamos   a   11am
Sun 22nd September Mixed 9U Bohemians     a 3.45pm
Sat 28th September Boys 18U Boldon B   a   TBC
Sat 28th September Boys 14U Blaydon Warriors   a   TBC
Sat 28th September Girls 14U A Cullercoats LTC   a   3pm
Sat 28th September Girls 18U Cramlington CCTP Falcons   a   TBC
Sun 29th September Girls 14U B Yarm 2     3pm
               
Sun 6th October Boys 16U Sunderland Tennis Centre   a   TBC
Sun 6th October Mixed 9U Ponteland     a 3.45pm
               
Sat 12th/Sun13th October Boys 14U DL Sunderland 2     1.45pm
Sun 13th October Girls 14U B Cullercoats LTC   a   9.30am
Sun 13th October Girls 14U A DL Sunderland 1     3pm
Sat 19th October Girls 18U David Lloyd Sunderland     1.45pm
               
Sat 9th November Girls 12U Boldon     1.45pm
Sun 10th November Boys 16U Yarm     3pm
Sat 16th/Sun 17th November Boys 18U Shotley Stars     3pm
Sat 16th November Girls 14U A DL Sunderland 2    a   TBC
Sat 16th November Girls 14U B Boldon  a     1.45pm
Sun 17th November Boys 14U David Lloyd Newcastle   a   TBC
Sun 17th November Girls 18U David Lloyd Dynamos Teesside   a   TBC
Sun 17th November Mixed 9U Cullercoats B     a 3.45pm
Sun 24th November Boys 16U Bohemians   a   TBC
Sat 30th November Boys 18U Blaydon Warriors    a   TBC
Sat 30th November Girls 14U B Cramlington Lears   a   TBC
Sat 30th November Girls 12U DL Blitzers a     1.45pm
               
Sun 1st December Girls 18U Cramlington Falcons a     3pm
               
Sat 18th January Boys 16U Cullercoats A     1.45pm
Sun 19th January Mixed 9U Bohemians     a 3.45pm
Sat 25th January Boys 14U Cullercoats     1.45pm
Sat 25th January Girls 18U David Lloyd Sunderland   a   TBC
Sat 25th/Sun 26th January Girls 14U A Collingwood     11am
Sun 26th January Boys 18U Boldon A     3pm
               
Sun 2nd February Mixed 9U Ponteland     a 3.45pm
               
Sun 1st March Girls 12U Boldon   a   TBC
Sat 7th March Girls 18U David Lloyd Dynamos     1.45pm
Sat 7th/Sun 8th March Girls 14U B Northumberland Club a     3pm
Sun 8th March Mixed 9U Cullercoats B     a 3.45pm
Sat 14th March Girls 14U B Yarm 1   a   TBC